قیمت تخته های روسی چقدر است ؟

قیمت تخته های روسی :روسیه تقریبا به عنوان یکی از بهترین مراکز معماری چوبی جهان از قرن 10 تا 12 شناخته شده است. غنی از چوب است. چوبی با کیفیت فوق العاده .روسیه بزرگترین سنت ساختمان های چوبی را از خانه های ساده چوبی شخصی گرفته تا کلیساهای زیبا دارا می باشد . برای بعضی از مناطق روسیه ساختارهای چوبی موجود ، قدمت تقریبا 700 ساله را در نظر گرفته اند .

و به طور سنتی تمام ساختمان های چوبی از زمان های باستان تا به امروز با استفاده از درختان مخروطی شمالی ساخته شده اند. در دنیای شمالی ، یعنی در سیبری مرکزی که برای خانه های ماهاراجا از چوب استفاده می شود ، تابستان ها بسیار کوتاه و زمستان ها بسیار سرد هستند ، بنابراین درختان بسیار کند رشد می کنند و کیفیت چوب از این منطقه بسیار بهتر است.  چگالی چوب سیبری در مقایسه با گونه های اروپایی دو برابر است.

قیمت تخته های روسی در آستارا چوب به صرفه است. بیشترین استفاده به استفاده از چوب کاج اختصاص داده شده است که ثابت می شود در ساخت خانه های مسکونی هم از نظر هزینه و هم از نظر کیفیت بهترین گزینه است. ما از تخته های کاج سیبری برای ستون های دیوار ، سقف و کف در خانه های چوبی استفاده می کنیم.کاج روسی یک درخت مخروطی بزرگ است که با قطر کاسه تا 30-50 اینچ (در ارتفاع سینه) رشد می کند و 90 تا 30 متر طول دارد.

 

قیمت تخته های روسی چقدر است ؟

قیمت تخته های روسی چند است؟

قیمت تخته های روسی به توجه به آنچه در ادامه گفته می شود محاسبه خواهد شد. تخته روسی از کشور روسیه وارد می شود و مانند هر کالای وارداتی وابسته به قیمت ارز است. قیمت ارز نیز در ایران نوسان بسیاری دارد به همین دلیل برای در آوردن قیمت روز تخته روسی باید با توجه به ارز عمل کنیم . پس از آن با توجه به ابعاد درخواستی مشتری (طول ، عرض و ارتفاع) کارشناسان ما بهترین و مناسب ترین قیمت را به شما اعلام خواهند کرد. برای اطلاعات بیشتر از قیمت تخته های روسی و خرید و واردات تخته روسی با شماره های زیر تماس بگیرید:

09126128116 – 09026668116

https://astarachoob.com