قیمت تخته روسی در اصفهان چقدر است ؟

قیمت تخته روسی در اصفهان : تخته روسی چوبی است که توسط آستارا چوب از کشور روسیه وارد ایران می شود. این واردات معمولا از شهر های شمالی مثل آستارا وارد می شود .

در گذشته برای وارد کردن چوب روسی فقط از درخت کاج استفاده می کردند ولی امروزه علاوه بر انواع کاج ، درختان بلوط و راش نیز به عنوان چوب روسی وارد کشورمان می شوند.

روسیه بزرگ ترین کشور دنیا است و بزرگترین جنگل را نیز دارا می باشد. بخش شمالی روسیه که به آن سیبریا گفته می شود پوشیده از جنگل آلپی است . این بخش در بیشتر روز های سال برفی است.  این بخ ساکنان کمی دارد در عوض محیط زیست آن منحصر به فرد است.

این درختان برای تهیه چوب روسی بریده می شوند و به کارخانه انتقال داده می شوند. در کارخانه در ابعاد مختلف برش داده شده و به کشور های مختلف صادر می گردند.

در تمام شهر های ایران نیز این چوب تقاضا دارد از جمله شهر بزرگی مثل اصفهان. برای دریافت قیمت تخته روسی در اصفهان با ما در تماس باشید.

قیمت تخته روسی در اصفهان چقدر است ؟

ویژگی های خاص تخته روسی

قیمت مناسب و به صرفه این چوب ها (قیمت تخته روسی در اصفهان)

این تخته ها در ابعاد مختلف وجود دارد.

قابل رنگ شدن هستند.

این چوب ها بسیار سبک هستند که حسن بزرگی محسوب می شود.

سمباده کشیدن ، پیچ و میخ کاری آن راحت است.

مقاومت بالا در برابر حرارت و استحکام بالا

 

چرا در شهر های شمالی چوب روسی استفاده می شود ؟

در شمال ایران نیز جنگل و چوب های فراوانی وجود دارد ولی اگر به این مناطق سفر کنید می بینید در خانه ها و جاهای مختلف از چوب روسی استفاده است. همان طور که می دانید در شهر های شمالی ایران میزان رطوبت و بارندگی بسیار زیاد است و چوب های کشور خودمان در این منطقه اغلب مقاوت لازم را در برابر رطوبت ندارند. اما از ویژگی های برجسته چوب روسی مقاومت بالای آن در برابر رطوبت است در نتیجه برای جلوگیری از پوسیدگی از این چوب ها استفاده می شود.

 

انواع تخته روسی

تخته روسی در انواع و کاربرد های گوناگون وارد کشورمان می شود . از مهم ترین انواع تخته روسی این سه نوع هستند :

نراد،

یولکا،

 و ساسنا

قیمت تخته روسی در اصفهان و سایر شهرها

همان طور که گفته شد چوب روسی یک محصول وارداتی است که از کشور روسیه وارد ایران می شود. قیمت آن نیز با توجه به بازار ارز برآورد می شود .با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و نوسان در قیمت ارز، قیمت کاملا پایداری برای چوب روسی وجود ندارد. عده از سود جویان نیز از این امر استفاده کرده و قیمت های غیر واقعی به مشتریان می دهند.

مشاوران شرکت آستارا چوب ضمن راهنمایی شما با توجه به میزان درخواستی و ابعاد چوب مورد نظرتان با منصفانه ترین قیمت و بهترین و سریع ترین خدمت رسانی پاسخ گوی شما هستند.

برای دریافت قیمت دقیق ، خرید یا واردات انواع تخته روسی می توانید با کارشناسان آستارا چوب تماس حاصل فرمایید .

09126128116 – 09026668116

https://astarachoob.com