قیمت چوب روسی رنگ شده چگونه است ؟

قیمت چوب روسی رنگ شده: خود چوب روسی دارای رنگ های گوناگونی است.رنگ چوب های روس منطقه جنوب روسیه : هرچه از نظر جغرافیایی به خط استوا نزدیک تر شویم چوب و درختان کاج به رنگ زرد متمایل به قهوه ای نزدیک می شوند.رنگ چوب روس منطقه نزدیک به اروپا : هر چه به سمت سیبری و قطب شمال نزدیک می شویم رنگ چوب روسی به تناژ روشنی و سفیدی نزدیک می شود. در ایران عموما برای رنگ آمیزی چوب روسی از رنگ های سیلر , کیلر و شاپان استفاده می کنند .

برای چوب روسی معمولا از رنگ هایی که پایه آن ها آب است استفاده می شود . استفاده از رنگ هایی که بر پایه آب هستند، برای چوب روسی بهترین نتیجه ممکن را در نهایت خواهند داشت. علاوه بر این می توان محلول های مخصوص رنگ چوب روسی را با رنگ دلخواهتان نظر ترکیب کنید و برای رنگ آمیزی از آن بهره ببرید.

همچنین برای رنگ کردن چوب روسی می توانید از برس رنگ استفاده کنید.پس از رنگ کردن چوب با استفاده از یک پارچه نرم و لطیف چوب روسی را پلیش دهید. همان طور که گفتیم شاپان نیز یکی از گزینه های رنگ آمیزی برای چوب روسی است.از آن به‌ عنوان رنگ آستر و پایه چوب استفاده می‌شود.

 

قیمت چوب روسی رنگ شده 1

قیمت چوب روسی رنگ شده چقدر است ؟

قیمت چوب روسی رنگ شده :تمام خدمات مربوط به چوب روسی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را از آستارا چوب بخواهید. رنگ کاری چوب روسی تاثیر بسیاری در زیبایی و ظاهر کار دارد. به همین دلیل اهمیت فراوانی دارد.

برای اطلاع از قیمت چوب روسی رنگ شده به شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

برای اطلاع از قیمت چوب روسی رنگ شده و واردات تخته روسی با شماره های زیر تماس بگیرید :

09126128116 – 09026668116