قیمت تخته نراد روسی چقدر است ؟

قیمت تخته نراد روسی در شرکت آستارا چوب به منصفانه ترین شکل برای شما محاسبه خواهد شد . تخته نراد روسی از اقلام وارداتی محسوب می شود. برای محاسبه تخته نراد روسی باید قیمت ارز را در نظر گرفت. با توجه به شرایط اقتصادی و نوسان قیمت ارز ، قیمت تخته نراد روسی متغیر است. کارشناسان ما قیمت تخته نراد روسی را با توجه به سفارش مشتریان و ابعاد درخواستی آن ها اعلام خواهند کرد. برای اطلاع از قیمت روز تخته نراد روسی با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

قیمت تخته نراد روسی چقدر است ؟

 

تخته روسی چیست؟

به صورت عمومی تخته روسی به تخته هایی که از کشور روسیه وارد می شوند گفته می شود. کشور روسیه دارای پهناور ترین جنگل جهان است و چوب روسی را به تمام کشورها از جمله ایران صادر می کند.

این چوب ها از درختان کاج ، راش و بلوط ساخته شده اند. رنگ آنها اغلب مایل به سفید است ولی در نواحی مختلف اندکی متفاوت است.

چوب نراد چیست؟

تخته نراد روسی یا fir با نام آکادمیک Abies alba شناخته می شود. این چوب از کشور روسیه وارد می شود و رنگ آن سفید و سفید مایل به کرماست. راست تار و دارای نقوش زیبا و خاصی است.

تخته نراد روسی چوبی سبک، نرم است . کار با آن آسان است.

درخت نراد یک گونه از ۴۰ گونه درخت کاج است.درخت نراد جزء مهم‌ترین درختان موجود در روسیه برای تهیه چوب روسی محسوب می شود . این درخت جزوه گونه درختان نرم چوب به‌حساب می‌آیند .

به علت قیمت مناسب و مصارف صنعتی فراوان، مورد توجه صنعتگران و نجاران قرار گرفته است. درخت نراد دارای برگ های سوزنی شکل است این برگ‌ها در تمام فصولف سال سبز هستند.

از این چوب‌ها برای مصارف گوناگونی استفاده می شود .از جمله :

کاغذ سازی، ساخت پالت، مبلمان سازی، درب و پنجره چوبی، کف پوش و دیوار پوش، ساخت فریم ساختمان، دکوراسیون داخلی و خارجی و…

برای دریافت قیمت تخته نراد روسی ، خرید یا واردات انواع تخته روسی می توانید با کارشناسان آستارا چوب تماس حاصل فرمایید .

09126128116 – 09026668116

https://astarachoob.com