خرید چوب روسی پالت

خرید چوب روسی پالت ، از کجا ؟

خرید چوب روسی پالت یکی از مهمترین دغدغه های افرادی است که در صنعت چوب فعالیت می کنند. چراکه چوب های روسی که از روسیه وارد ایران میشوند دارای مزایا و کیفیت زیادی هستند که مطمئنا شما را مجاب به خرید چوب روسی پالت می کند.

از سبک بودن و قابلیت استحکام بالا گرفته تا اندازه های متنوع که کار را برای خرید آسان کرده است .

چوب روسی پالت

در روسیه چوب ها را پس از برش درختان در روسیه چوب ها را به داخل کارخانه می آورند تا آنها را در اندازه های متفاوت برش دهند. پس از برش در سایز های مختلف آنها را بسته بندی کرده و آماده فروش می کنند .چوب ها را به خاطر وضعیت فیزیکی که دارند نمی توان داخل جعبه یا کارتن قرارداد.

بسته بندی چوب ها به گونه است که اصطلاحا به آن پالت می گویند. پالت سکوهای چوبی است که قابلیت حمل و نقل چوب ها را بسار آسان می کند.

ترتیب چیدمان بهتری را به وجود می آورد. و نظم و ترتیب  بیشتری ایجاد میکنند.

ابعاد رایج پالت چوبی ۱۲۰*۸۰ ، ۱۱۰*۱۱۰ ، و ۱۰۰ *۱۰۰ می باشد . از مزیتهای عمده پالت چوبی میتوان به قابلیت تعمیر داشتن ، قابلیت بازیافت، سهولت  ساخت و همینطور استحکام و مقاومت برای حمل و نقل اشاره کرد.

چوب روسی را از کجا بخریم ؟

به علت قیمت های بسیار بالا و پایینی که در بازار وجود دارد همه افراد به دنبال راهی برای خرید قیمت پایین محصولات چوبی هستند. اگر بتوانید محصولات چوبی را از فروشنده اصلی تهیه کنید یعنی وقتی که به اصطلاح رایج بازار ، محصول زیاد دست به دست نشده باشد ، می توانید محصول خود را با مناسب ترین قیمت بخرید.

آستارا یکی از نقاط ورودی چوب ها ی وارداتی روسیه است . بنابراین آستارا چوب می تواند محصولات چوبی انواع تخته روسی، الوار روسی، دسته بیل روسی ، تخته زیر پایی روسی و غیره را با مناسب ترین قیمت و با ورود مستقیم از کارخانه روسیه به دست مشتریان خود برساند.

09126128116 – 09026668116